- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Перални с предно зареждане |
|
| Τύπος φόρτισης | Μπροστινό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 6.5 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1000 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Αριστερά |
| Τύπος ρούχων | Standard |
| Επίπεδο θορύβου φυγοκέντρησης | 80 dB |
| Λεπτός | Ναι |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση E από το εύρος A έως G |
| Αποδοτικότητα φυγοκέντρησης | Κατηγορία D |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 74 kWh |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από παιδιά |
| Επίπεδα ταχύτητας στυψίματος | 3 |
| Προγράμματα πλύσης | Λεπτό |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 23 |
| Γρήγορο πρόγραμμα διάρκειας | 15 min |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 40 cm |
| Βάρος | 54 Kg |