- -61,90 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Κρέμα |
| Λειτουργίες | Γρήγορη θέρμανση, Προστασία από υπερθέρμανση, Auto-Curl, 5 в 1 маша за коса |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 5 |
| Εξουσία | 1650 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 4.57 cm |
| Μήκος | 34.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.5 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |