- -154,69 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Χρώμα | Μέλι, Ροζ, Ασημένιο |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 7 |
| Εξουσία | 1300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 150°C |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 4.8 cm |
| Μήκος | 27.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.675 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |