- Νέο προϊόν
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Маши за коса |
|
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Auto-Curl |
| Σειρά | Ναι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Μπούκλες, Κυματιστό, Σπάσιμο, Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά, Влажна коса |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Συμπεριλαμβάνεται ο αριθμός προσθηκών | 7 |
| Εξουσία | 1300 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 150°C |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Πλάτος | 4.8 cm |
| Μήκος | 27.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.675 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |