- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Барбекю |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Μπάρμπεκιου με κάρβουνα, Πλέγμα σχάρας |
| Ενα είδος | Φορητός |
| Υλικό | Inox |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Inox |
| Υλικό σχάρας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 22.5 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 52 cm |