- -10,30 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически скари |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Тип скара | Електрическа |
| Τύπος επιφάνειας μαγειρέματος | Ραβδωτή |
| Χώρος μαγειρέματος (mm) | 350 x 220 |
| Υψος | 7.5 cm |
| Πλάτος | 43 cm |
| Βάθος | 25 cm |
| Εξουσία | 1800 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |