- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Fresh Max 0°C, Fresh Zone, Σύστημα Multi-Flow, No Frost |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 104 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 11 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 231 l |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 252 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 17 h |
| Χρώμα | Γκρι |
| Καθαρός όγκος | 335 l |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Συνολικός ακαθάριστος όγκος | 335 l |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων, Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Πλάτος | 191.2 cm |
| Βάθος | 67.8 cm |
| Βάρος | 76 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |