- Χωρίς απόθεμα
Бруто вместимост: 330 литра
Общ нетен капацитет: 315 литра
Нето хладилник/фризер: 219/96 литра
4 стъклени рафта
3 рафта на врата
3 чекмеджета на фризера
Чекмедже за зеленчуци
Енергиен клас F
Консумация на енергия: 292 kWh/година
Автоматично размразяване в хладилника
Регулируем термостат
Реверсивни врати
LED вътрешно осветление
Регулируеми крака
Цвят: Бял
Брутни размери: 650 x 635 x 1949 мм
Нетни размери: 600 x 595 x 1860 мм
Тегло бруто: 64 кг
Тегло нето: 58 кг
Гаранция: 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 96 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 219 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 292 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 315 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 1950 mm |
| Πλάτος | 63.5 cm |
| Βάθος | 650 mm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |