- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Автоматично размразяване, Автоматично размразяване на хладилника, Φωτισμός |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 3 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 71 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 3.5 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 191 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 262 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 185 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 56 cm |
| Βάρος | 55 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |