(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, No Frost, Обратима врата |
| Τεχνολογία | No Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 9 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 89 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 201 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 2 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Χρώμα | Γκρι, Inox |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 290 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 185 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 56 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 μήνες |