Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Full No Frost, Οθόνη LED, SlotIn |
| Τεχνολογία | Двоен инвертор |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 9 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 156 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 350 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 6 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 8 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 312 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 505 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 190 cm |
| Πλάτος | 91 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |