- Χωρίς απόθεμα
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби: Class F
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 286 l
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Сребрист
Система за охлаждане: Less Frost
Годишна енергийна консумация: 280 kWh
Нетен обем хладилник: 204 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Дозатор за вода
LED светлина
Механично управление с регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 180 cm
Гаранция: 60 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Отваряне на вратата: Реверсивни врати
Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби: Class F
Ниво на шум: 40 dB
Нетен обем: 286 l
Поставка за яйца
Тава за лед
Цвят: Сребрист
Система за охлаждане: Less Frost
Годишна енергийна консумация: 280 kWh
Нетен обем хладилник: 204 l
Брой рафтове хладилник: 3
Брой рафтове на врата: 3
Нетен обем на фризера: 84 l
Брой отделения: 3
Дозатор за вода
LED светлина
Механично управление с регулируем термостат
Ширина: 54 cm
Дълбочина: 59.5 cm
Височина: 180 cm
Гаранция: 60 месеца
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Διανομέας νερού | Ναι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 3 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 84 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 204 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Σύστημα ψύξης | Low Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 280 kWh |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 286 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 180 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 59 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |