- Νέο προϊόν

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Αριθμός φίλτρων | 1 |
| Υψος | 31.5 cm |
| Βάθος | 25.5 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Συμβατότητα | 2.7 l |
| Βάρος | 2.4 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Λειτουργίες | Διήθηση νερού, Οθόνη LED |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 15.5 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Τύπος λειτουργίας | Για ζεστό νερό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |