- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 5 |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Υψος | 185 мм |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 85 cm |
| Βάρος | 21 Kg |