Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Пристига разглобена в компактна опаковка с включени инструкции за лесен и бърз монтаж.
Със здрав бамбуков прът за закачалки, на чийто краища можете да закачате и шапки или големи и тежки дрехи.
Рафт, който може да се ползва за съхраняване на сухи дрехи, обувки, чанти и т.н..
Регулируеми крака за стабилен стоеж дори и върху неравен под.
Стабилни защитни капачки на краката срещу увреждане на пода.
Самостоятелно или в комбинация с останалите продукти от Колекцията Linn - кошове за мръсно пране, торби за чисто пране/дрехи, закачалки, компактна дъска за гладене - вече можете да организирате сушенето, гладенето и съхранението на дрехите си по начин, едновременно дизайнерски и функционален!
Мебелта Linn се вписва перфектно както във всякакви стилове на интериор, така и във всякакви помещения на дома: дневна, коридор, кухня, спалня.
Размер в сглобено положение: ширина 34 cm, височина 170 cm и дълбочина 47.6 cm.
Природосъобразен избор - изработена от 37% рециклирани материали и е 99% рециклируема след употреба.
Χαρακτηριστικά
Етажерки и рафтове |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Προορίζεται για | Υπνοδωμάτιο |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Αριθμός ραφιών | 1 |
| Υλικό | Ατσάλι, Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Υψος | 170 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 47.6 cm |
| Βάρος | 4.5 Kg |