- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пасатори |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πορτοκαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 700 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 + TURBO |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση |
| Υψος | 37.5 cm |
| Μήκος | 5.5 cm |
| Βάρος | 0.9 Kg |
| Πλάτος | 6.5 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |