
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пасатори |
|
| Χρώμα | Inox/ Μαύρο |
| Υλικό μπολ | ABS |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ, Μπλέντερ χειρός |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1200 W |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 18 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Κοπή, Θρυμματισμός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Υψος | 21.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 1.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |