Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Χωρητικότητα: 0,6 l
- Διαστάσεις: 10,4 x 10,4 x 10,4 cm
- Διάμετρος: 10,4 cm
- Βάρος: 0,220 kg
- Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων
- Ανθεκτικό στη θερμότητα: Όχι
- Χρώμα: Σκούρο γκρι
Χαρακτηριστικά
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Τύπος Προϊόντος | Σετ δοχείων για μπαχαρικά |
| Αριθμός στο σετ | 1 |
| Προορίζεται για | Μπαχαρικά |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 10.4 cm |
| Μήκος | 10.4 cm |
| Διάμετρος | 10.4 cm |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |