Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за подправки и бурканчета |
|
| Τύπος Προϊόντος | Σετ δοχείων για μπαχαρικά |
| Αριθμός στο σετ | 1 |
| Προορίζεται για | Καφές |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox, Κόκκινο |
| Υψος | 17 cm |
| Μήκος | 8.5 cm |
| Διάμετρος | 8.5 cm |
| Χωρητικότητα | 0 l |