- -5,62 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Αν είστε λάτρεις των δροσιστικών κρύων κοκτέιλ, το σέικερ Klausberg KB 7649 θα είναι ο πιστός σας βοηθός στην προετοιμασία των αγαπημένων σας ροφημάτων. Απλώς βάλτε μέσα τα αγαπημένα σας υλικά, προσθέστε πάγο, ανακινήστε δυνατά, ρίξτε το σε ποτήρια και διακοσμήστε σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας. Θα δημιουργήσετε μια υπέροχη διάθεση με μοναδικές γεύσεις στην άνεση του σπιτιού σας. Αυτό το σέικερ καθαρίζεται πολύ εύκολα, χάρη στον υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα από τον οποίο είναι κατασκευασμένος.
- Ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας
- Φινίρισμα καθρέφτη
- Χωρητικότητα: 750 ml
- Διαστάσεις:
Ύψος: 24 cm
Διάμετρος κορυφής: 8,4 cm
Διάμετρος βάσης: 6,2 cm
- Χρώμα: Χρυσό
Χαρακτηριστικά
Шейкъри |
|
| Χρώμα | Χρυσό |
| Τύπος Προϊόντος | Αναδευτήρας κοκτέιλ |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Τύπος shaker | Шейкър Cobbler |
| Υψος | 24 cm |
| Χωρητικότητα | 750 ml |
| Διάμετρος | 8.4 cm |
| Διάμετρος βάσης | 6.2 cm |