
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Κρεμάστρα |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 18.5 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 7 cm |