
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Θήκη σαπουνιού |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τύπος στήριξης | Лепене |
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 8 cm |