Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Λαμπρυντικό |
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Βάση για χαρτί υγείας |
| Υλικό | Inox |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Поставка за тоалетна хартия |
| Τύπος στήριξης | Στέκεται μόνο του |
| Υψος | 32.1 cm |
| Πλάτος | 13.2 cm |
| Μήκος | 13.2 cm |
| Βάρος | 0.95 Kg |
| Αριθμός μερών | 1 |