Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Поставки за баня и тоалетна |
|
| Κάλυψη | Матова |
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Органайзери за баня |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Органайзер за баня |
| Τύπος στήριξης | Με βάση |
| Υψος | 7.5 cm |
| Πλάτος | 13.3 cm |
| Μήκος | 24.4 cm |
| Βάρος | 0.3 Kg |
| Αριθμός μερών | 1 |