- -23,52 €
- Χωρίς απόθεμα

Beverly Hills Polo Club Bedding 176BHP2106
- Υλικό: 100% βαμβάκι
- Παπλωματοθήκη: 160 x 220 cm.
- Σεντόνι: 160 x 240 cm.
- Μαξιλαροθήκη: 50 x 70 cm (1 τμχ.)
- Ranforce - Κλωστές ανά cm2: 144
- Χρώμα: Μπλε/Λευκό/Καφέ
- Βάρος: 1.864 kg
Οδηγίες πλυσίματος:
- Πλύσιμο σε μέγιστη θερμοκρασία νερού (°C): 30
- Σιδέρωμα σε μέγιστη θερμοκρασία (°C): 110
- Απαγορεύεται το ισχυρό λευκαντικό και χλώριο
- Απαγορεύεται το στεγνωτήριο
- Κατάλληλο για Καθαριστήριο
- Συρρίκνωση υφάσματος: όχι
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Beverly Hills Polo Club Bedding 176BHP2106
- Υλικό: 100% βαμβάκι
- Παπλωματοθήκη: 160 x 220 cm.
- Σεντόνι: 160 x 240 cm.
- Μαξιλαροθήκη: 50 x 70 cm (1 τμχ.)
- Ranforce - Κλωστές ανά cm2: 144
- Χρώμα: Μπλε/Λευκό/Καφέ
- Βάρος: 1.864 kg
Οδηγίες πλυσίματος:
- Πλύσιμο σε μέγιστη θερμοκρασία νερού (°C): 30
- Σιδέρωμα σε μέγιστη θερμοκρασία (°C): 110
- Απαγορεύεται το ισχυρό λευκαντικό και χλώριο
- Απαγορεύεται το στεγνωτήριο
- Κατάλληλο για Καθαριστήριο
- Συρρίκνωση υφάσματος: όχι
Χαρακτηριστικά
Спално бельо |
|
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | 100% βαμβάκι |
| Τυπώνω | Με μοτίβο |
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Αριθμός εξαρτημάτων / σετ | Ceramic |
| Μεγέθη φύλλων | 160x240 cm |
| Μεγέθη παπλωματοθήκης | 160x220 cm |
| Διαστάσεις θήκης | Πολύχρωμος, 50x70 cm |
| Βάρος συσκευασίας | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |