- -13,80 €
- Χωρίς απόθεμα

Beverly Hills Polo Club Bedding 176BHP2215
- Υλικό: 100% βαμβάκι
- Παπλωματοθήκη: 200x220 cm.
- Σεντόνι: 240x260 εκ.
- Μαξιλαροθήκες(2τμχ): 50x70 εκ.
- Ranforce - Κλωστές ανά cm2: 144
- Χρώμα: Λιλά/Λευκό
- Βάρος: 1.800 kg
Οδηγίες πλυσίματος:
- Πλύσιμο σε μέγιστη θερμοκρασία νερού (°C): 30
- Σιδέρωμα σε μέγιστη θερμοκρασία (°C): 110
- Χωρίς χρήση λευκαντικού: όχι
- Δεν είναι κατάλληλο για χρήση σε στεγνωτήριο
- Κατάλληλο για Καθαριστήριο
- Συρρίκνωση υφάσματος: όχι
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Beverly Hills Polo Club Bedding 176BHP2215
- Υλικό: 100% βαμβάκι
- Παπλωματοθήκη: 200x220 cm.
- Σεντόνι: 240x260 εκ.
- Μαξιλαροθήκες(2τμχ): 50x70 εκ.
- Ranforce - Κλωστές ανά cm2: 144
- Χρώμα: Λιλά/Λευκό
- Βάρος: 1.800 kg
Οδηγίες πλυσίματος:
- Πλύσιμο σε μέγιστη θερμοκρασία νερού (°C): 30
- Σιδέρωμα σε μέγιστη θερμοκρασία (°C): 110
- Χωρίς χρήση λευκαντικού: όχι
- Δεν είναι κατάλληλο για χρήση σε στεγνωτήριο
- Κατάλληλο για Καθαριστήριο
- Συρρίκνωση υφάσματος: όχι
Χαρακτηριστικά
Спално бельо |
|
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | 100% βαμβάκι |
| Τυπώνω | Με μοτίβο |
| Χρώμα | Λευκό, Βιολετί |
| Μεγέθη φύλλων | 240x260 cm |
| Μεγέθη παπλωματοθήκης | Μαύρο/Πράσινο, 200x220 cm |
| Διαστάσεις θήκης | Πολύχρωμος, 50x70 cm |
| Βάρος συσκευασίας | Clear Motion Engine Dinamic, 1.8 Kg |