- -8,18 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Спално бельо |
|
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | 100% βαμβακερό σατέν |
| Τυπώνω | Με μοτίβο |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος στερέωσης | Плик, Κουμπιά |
| Αριθμός εξαρτημάτων / σετ | 6 |
| Μεγέθη φύλλων | 240 x 260 cm |
| Μεγέθη παπλωματοθήκης | 200 x 220 cm |
| Διαστάσεις θήκης | 50 x 70 cm |
| Βαθμοί πλυσίματος | 30C |
| Για | Двама души |