- -100,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Χρυσό, Γκρι |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία ECO, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Σύστημα κατά των αλάτων, Ρυθμιζόμενο ύψος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | OptimalTEMP, ECO, Υψηλής ισχύος ατμός, Λειτουργία ατμού, Εύκολο σιδέρωμα |
| Ενα είδος | Вертикален, Хоризонтален |
| Εξουσία | 2200 W |
| Μέγιστη πίεση | 6 bar |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.2 l |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 90 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 300 |
| Υψος | 50.5 cm |
| Πλάτος | 49.5 cm |
| Μήκος | 155 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.9 m |
| Βάρος | 11.9 Kg |
| Μήκος σωλήνα | 1.28 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |