- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση, Ένδειξη στάθμης νερού, Σύστημα ασφαλείας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Αντικολλητική επίστρωση, Ρύθμιση θερμοκρασίας, Auto Steam |
| Ενα είδος | Οριζόντιος |
| Εξουσία | Ροζ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 30 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Αριθμός οπών ατμού | 19 |
| Υψος | 13.5 cm |
| Πλάτος | 11.2 cm |
| Μήκος | 26.4 cm |