(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των αλάτων, Αυτοκαθαριζόμενο, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Εξουσία | 2600 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 400 ml |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 25 |
| Εκτόξευση ατμού (g / min) | 135 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Κεραμικό |
| Πλάτος | 15 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |