- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ютии |
|
| Χρώμα | Πορτοκαλί, Ροζ, Μπλε, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Σύστημα κατά των διαρροών, Προστασία από υπερθέρμανση, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τεχνολογία | Κουμπί συνεχούς ατμού, Λειτουργία ατμού |
| Ενα είδος | Κατακόρυφος |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Σίδερο ατμού |
| Ποσότητα ατμού (g / min) | 25 |
| Επιφανειακό υλικό σιδερώματος | Ατσάλι |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 13 cm |