- -46,02 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας κατά της πτώσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Ηχητικός συναγερμός, Αναγνώριση φωνής |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 20 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 2 h |
| Χωρητικότητα | 0.350 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |