- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.65 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Φίλτρο που πλένεται, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προγραμματιζόμενος, Λυχνία ένδειξης, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Φωτισμός, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Κινούμενα μέρη, Сензор - радар |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 4.7 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Τυπική βούρτσα |
| Τεχνολογία | HEPA, Функция график, Филтър Hepa, Wet & Dry, Литиево-йонни батерии, Alexa, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Πλοήγηση LiDAR, Google Assistant, Индикатор за пълнене на торбата, Αισθητήρας σκόνης, Αυτοκαθαριζόμενο, Вибрационна функция |
| Εξουσία | 68 W |
| Επίπεδο θορύβου | 67 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |