(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 13.7 cm |
| Πλάτος | 39.2 cm |
| Βάθος | 38.2 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 0 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 90 min |
| Χωρητικότητα | 0.35 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |