
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.8 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Λειτουργία Turbo, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Αναγνώριση φωνής |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Διαχείριση εφαρμογών, Виртуална стена, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Πλοήγηση LiDAR, Тиха, Сензори |
| Εξουσία | 60 W |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 4000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 250 min |
| Χωρητικότητα | 300 ml |
| Εύρος εργασίας | 300 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V, 100 V |
| Επίπεδο θορύβου | 68 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |