- -413,64 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 42.16 cm |
| Πλάτος | 49.27 cm |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Λειτουργία Turbo, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Сензор за наклон, GPS |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | EPA 11 |
| Τεχνολογία | Функция график, Wet & Dry, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Виртуална стена, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Πλοήγηση LiDAR, EPA, Αυτοκαθαριζόμενο, Turbo, Тиха, Сензори |
| Εξουσία | 50 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 6000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 750 ml |
| Εύρος εργασίας | 300 m2 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 67 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |