Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
При закупуването на робота от Нас, можете да ползвате 20% отстъпка при поръчка на резервни аксесоарите за модела (четки, филтри, мопове и други)!
Xiaomi Lydsto R1 Pro е един от най-новите роботи прахосмукачки, представени от Xiaomi! Той се грижи за Вашето удобство чрез 3-литров контейнер, в който роботът автоматично изпразва контейнера си след почистване и по този начин пази ръцете Ви чисти и не отнема от времето Ви за да го почистите!
Xiaomi Lydsto R1 Pro е изключително интелигентен при планирането на маршрута си като притежава с до 20% по-бърза система за навигиране и отчитане на препятствията в сравнение с подобни модели. Той сканира помещението 6 пъти в секунда чрез 360-градусовата си лазерна система LDS 2.0, а "погледът" му досига до 8 метра напред. Мобилното приложение Ви осигурява голям набор от функции - контрол на всмукателната мощност и нивото на водата, карта в реално време, автоматично разделяне на помещението на стаи и опция за определяне на индивидуални настройки при почистването на всяка от тях, определяне на зони, задаване на график за почистване и други! Освен това има опция за автоматично разпознаване на килими при което се увеличава всмукателната мощност, а изпускането на вода към мопа спира.
Роботът прахосмукачка Xiaomi Lydsto R1 Pro е наистина впечатляващ, понеже Ви предлага широк спектър от функции - една от най-високите всмукателни мощности - 3000 Pa, изключително дълго време за почистване - до 250 мин, комбиниран контейнер за сухо и мокро почистване с прецизен електрически контрол, мощна литиево-йонна батерия 5200 Mah, възможност за поддържане на няколко карти, прекосяване на препятствия до 2 см и основна ротираща четка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Видео за робот прахосмукачка Xiaomi Lydsto:
Гаранция: 24 месеца
Гаранция на акумулаторната батерия: 6 месеца
* Поради наличието на сензори за стълби, роботът може да не работи на някои по-тъмни настилки - като черни килими, тъмни плочки и други тъмни повърхности!
* Възможно е роботът да не се движи коректно при излагането на много ярка светлина или директни слънчеви лъчи!
* Възможно е роботът да не работи дълго върху някои по-гъсти или дебели килими, килими с дълги ресни, рогозки и други.
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 50 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 3000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 200 min |
| Χωρητικότητα | 0.2 l |
| Εύρος εργασίας | 200-250 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 69 db |
| Εγγύηση | 24 μήνες |