(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
Прахосмукачка робот, която комбинира впечатляващ тънък дизайн на корпуса чрез използването на скрита лазерерна система с най-новите високотехнологични функции! Neabot NoMo Q11 има автоматичен контейнер за събиране на отпадъци с вместимост от 2.5 L, което ще Ви избави от досадното почистване на контейнера. Роботът Neabot предлага висока всмукателна мощност от 4000 Pa, сухо и мокро почистване, дълго време за почистване, мощна Li-ion Батерия 5200 mah, възможност за настройване на график на почистване, BreakPoint Cleaning (ако роботът не успее да довърши почистването със заряда на батерията, ще "запомни" до къде е почистил и след това ще продължи от същата точка). Роботът разполага и с високоефективна централна четка, която ще осигури сигурно събиране на косми от домашни любимци и други замърсявания!
Функционалното мобилно приложение на Neabot Nomo Q11 ще Ви даде възможност да управлявате цялостния процес по почистване като роботът автоматично ще си изготви прецизна карта и ще раздели помещението на стаи (можете да правите и корекции), има въможност за задаване на зони за почистване и забранени зони, поддържане на няколко карти, настройка на всмукателната мощност и нивото на водата.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Видео за продукта:
Гаранция: 24 месеца
Гаранция на акумулаторната батерия: 6 месеца
* Поради наличието на сензори за стълби, е възможно роботът да НЕ работи на някои по-тъмни настилки като черни килими, тъмни плочки и други тъмни повърхности!
* Възможно е роботът да не се движи коректно при излагането на много ярка светлина или директни слънчеви лъчи!
* Възможно е роботът да не работи дълго върху някои по-гъсти или дебели килими, килими с дълги ресни, рогозки и други.
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Υψος | 8.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο που πλένεται, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi |
| Βάρος | 3.3 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Διαχείριση εφαρμογών |
| Εξουσία | 50 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 4000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 2.5 l |
| Εύρος εργασίας | 200 m2 |
| Εξυπνος | Ναι |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |