(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
Роботът за прозорци SPIDER SPRAY 2 е предназначен за сухо и влажно почистване на стъкла и всякакви видове твърди и гладки повърхности. Отличителното при модела е наличието на два контейнера за вода, което прави почистването по-ефективно.
Окомплектовка:
* Роботите за прозорци трябва да са свързани в ел. мрежата по време на почистването!
* Роботите за прозорци не се препоръчват за силно замърсени прозорци, а са предназначени за поддържане на чистотата им!
* Роботът не е предназначен за почистване на плочки със значителни фуги между тях или безрамкови прозорци с неподходящо разстояние между стъклата, което може да предизвика загуба на вакум!
* Използвайте само вода или специализиран препарат за роботи за прозорци за да избегнете запушване на дюзите!
* Препоръчваме ви да използвате робота за външни стъкла при облачно време и ненагряти стъкла понеже в обратния случай препаратът се изпарява бързо и може да остави следи по повърхността!
* Препоръчваме ви да използвате робота първо със сухо почистване за да се събере праха от прозорците. След като прахта е събрана можете да сложите нови мопове и да използвате робота със спрей функция!
Гаранция: 24 месеца
Гаранция на акумулаторната батерия: 6 месеца
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 7.8 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Βάθος | 24.5 cm |
| Τύπος δαπέδου | Παράθυρα |
| Τύπος Προϊόντος | Καθαριστής τζαμιών |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 75 W |
| Χωρητικότητα | 0.05 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |