- -97,10 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.65 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Φίλτρο που πλένεται, Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση, Сензор - радар |
| Βάρος | 5.76 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τύπος φίλτρου | E11 |
| Τεχνολογία | Функция график, Филтър Hepa, Πλοήγηση LiDAR, Wi-Fi свързаност |
| Εξουσία | 59 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 5500 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 240 min |
| Χωρητικότητα | 770 ml |
| Εύρος εργασίας | 300 m2 |
| Επίπεδο θορύβου | 67 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |