- -239,76 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Карбон |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 650 W |
| Χωρητικότητα | 0.3 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |