- -39,19 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 9.6 cm |
| Πλάτος | 35.3 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός |
| Βάθος | 35.3 cm |
| Βάρος | 3.6 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Функция график, Διαχείριση εφαρμογών, Гласови контрол |
| Ισχύς καθαρισμού | 10000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 150 min |
| Χωρητικότητα | 2.7 l |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |