- -39,19 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прахосмукачки робот |
|
| Culoare | Negru |
| Înălţime | 9.6 cm |
| Lăţime | 35.3 cm |
| Funcții | Reîncărcarea automată, Curățarea automată |
| Adâncime | 35.3 cm |
| Greutate | 3.6 Kg |
| Tipul de curățare | Uscat, Umed |
| Tipul pardoselii | Diferite suprafețe, Sub, Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Robot aspirator |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Tehnologii | Program de funcționare, Gestionați prin cerere, Control vocal |
| Putere de curățare | 10000 Pa |
| Durata de viață a bateriei până la | 150 min |
| Capacitate | 2.7 l |
| Smart | DA |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |