- -232,10 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 9.7 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Λειτουργίες | Αισθητήρας κατά της πτώσης, Αυτόματη επαναφόρτωση, Αυτόματος καθαρισμός, Αισθητήρας κατά της σύγκρουσης, Προγραμματιζόμενος, Προστασία από υπερθέρμανση, Αισθητήρας για τοποθέτηση αντικειμένων στο δωμάτιο, Κινούμενα μέρη, Αισθητήρας σκόνης, Вградена Камера |
| Βάθος | 35 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Κάτω από, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ ηλεκτρική σκούπα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Функция график, По ъгли, Διαχείριση εφαρμογών, Αυτόματη επαναφόρτωση, Λειτουργία σφουγγαρίστρας, Wi-Fi, Wet&Dry, Αισθητήρας σκόνης, SMART, Αυτοκαθαριζόμενο, Изкуствен интелект, Сензори |
| Εξουσία | 12000 Pa |
| Ισχύς καθαρισμού | 12000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 180 min |
| Χωρητικότητα | 3.2 l |
| Εξυπνος | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 76 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |