- -19,99 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
- Τροφοδοσία: ηλιακή ή φόρτιση DC
- Μπαταρία: λιθίου-ιόντων 5100 mAh, 36,72 Wh
- Μέγιστος χρόνος λειτουργίας: έως 10 ώρες
- Χρόνος φόρτισης: περίπου 6-7 ώρες
- Προστασία: IPX8
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 16,1 × 32,4 × 41,9 εκ.
- Βάρος: 2,8 kg
- Οδηγίες χρήσης στα βουλγαρικά
- Χρώμα: Μαύρο
Λειτουργίες και χρήση:
- Καθαρισμός της επιφάνειας του νερού
- Δυνατότητα προσθήκης ταμπλετών χλωρίου
- 3 κινητήρες κίνησης
Χωρητικότητα και φιλτράρισμα:
- Χωρητικότητα δοχείου: 6 λίτρα
- Φίλτρο: 180 μικρά
Συνθήκες λειτουργίας:
- Ελάχιστο ύψος νερού: >20 εκ.
- Κατάλληλη θερμοκρασία νερού: 10-40°C
Συνιστώμενες παράμετροι νερού:
- pH: 7-7,8
- Αλατότητα: έως 5000 ppm
- Χλώριο: έως 4 ppm
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки робот |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 16.1 cm |
| Πλάτος | 32.4 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Wi-Fi, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 41.9 cm |
| Βάρος | 2.8 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Πισίνα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ρομπότ πισίνας |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Τεχνολογία | Wi-Fi |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 10 h |
| Χωρητικότητα | 6 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |