- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Халогенни и кварцови печки |
|
| Χρώμα | Μαύρο/Γκρι |
| Υψος | 180 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιζόμενος θερμοστάτης, Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης, Υπέρυθρες, Регулируема стойка, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 25 m² |
| Κατηγορία προστασίας | IP34 |
| Τάση τροφοδοσίας | 230 V |
| Μέγιστη ισχύς | 3000 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |