- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Διαφανής, Μπλε |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Контейнер за вакуумиране |
| Είδος φαγητού | Στερεοί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με κλιπ |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 15 cm |
| Αναλώσιμος τύπος | Τσάντες |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 26 cm |