- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός προγραμμάτων | 28 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 35.3 cm |
| Μήκος | 36.5 cm |
| Εξουσία | 1400 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα, Χύτρα ταχύτητος, Уред за готвене с вакуум |