(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Η Medivon είναι μια μάρκα που προσφέρει καινοτόμα προϊόντα ευεξίας σχεδιασμένα για να καλύπτουν τις σημερινές ανάγκες για αποκατάσταση, χαλάρωση και αναζωογόνηση. Με τις τεχνολογίες μασάζ και αποκατάστασης, η Medivon παρέχει λύσεις που μπορούν να μετατρέψουν το σπίτι σας σε όαση σπα. Τα προϊόντα της μάρκας απευθύνονται σε ανθρώπους που αναζητούν αποτελεσματικούς τρόπους για την ανακούφιση από το άγχος, τη βελτίωση της κυκλοφορίας και την αποκατάσταση από τη σωματική άσκηση.
Οι οικιακοί μασάζ και συσκευές σπα της Medivon διαθέτουν προηγμένη τεχνολογία που μιμείται τις επαγγελματικές θεραπείες και παρέχει βαθιά χαλάρωση, ανακούφιση από τη μυϊκή ένταση και τον πόνο. Έχουν σχεδιαστεί με έμφαση στην εργονομία και την ευκολία χρήσης, ώστε να παρέχουν ευκολία και προσβασιμότητα για όλους, είτε είστε λάτρης της γυμναστικής, είτε επαγγελματίας που εργάζεται, είτε απλά αναζητάτε έναν τρόπο χαλάρωσης στο σπίτι. Τα προϊόντα Medivon είναι ιδανικά για προσωπική χρήση, καθώς και για κέντρα ευεξίας και γυμναστήρια που θέλουν να προσφέρουν στους πελάτες τους λύσεις χαλάρωσης και αποκατάστασης υψηλής ποιότητας.
Το μαξιλάρι μασάζ Medivon Cosy Mesh MD-R4505 προσφέρει χαλάρωση για όλο το σώμα με 4 ζώνες μασάζ (κάτω μέρος της πλάτης, πάνω μέρος της πλάτης, γοφοί και μηροί). Με 5 λειτουργίες μασάζ και λειτουργία προθέρμανσης, βοηθά στη βελτίωση της κατάστασης των μυών, στη μείωση της κυτταρίτιδας και στην επιτάχυνση του μεταβολισμού. Ευέλικτο και άνετο, το μαξιλάρι μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε διάφορες θέσεις και είναι κατάλληλο τόσο για καθιστή όσο και για ξαπλωτή θέση. Με τηλεχειριστήριο, χρονοδιακόπτη έως 60 λεπτά και τσάντα αποθήκευσης, παρέχει εύκολη και άνετη χρήση.
Χαρακτηριστικά
Масажори |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Δονήσεις |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Дистанционно, 1 х Чанта, Масажор |
| Λειτουργίες | Масаж и загряване, Χρονοδιακόπτης |
| Ενα είδος | Ηλεκτρικός |
| Μέρος του σώματος | Σώμα, Αυχένας, Ώμοι, Κοιλιά |
| Τύπος συσκευής ευεξίας | Συσκευή, Матрак |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 106.7 cm |
| Πλάτος | 46 cm |
| Εξουσία | 12 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Αριθμός προγραμμάτων | 5 |
| Αριθμός περιοχών μασάζ | 4 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |