- -10,23 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Съдове за затопляне и сервиране |
|
| Χρώμα | Μωβ |
| Τύπος Προϊόντος | Δίσκος - σχάρα |
| Υλικό | Μελαμίνη |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 3.6 cm |
| Πλάτος | 31.2 cm |
| Μήκος | 24.6 cm |